kazety

! 1. 1. 2024 NOVINKA - vylepšení obrazu umělou inteligencí v ceně !

We would like to offer převod videokazet VHS, ale také kamerových kazet VHS-C, video8, Hi8, Digital8, miniDV a S-VHS do digitální podoby vhodné k přehrávání na počítači a moderních televizích z disku, USB flash nebo DVD.
Máme k dispozici profesionální přístroje a korektor časové základny (Time Base Corrector), který odstraňuje blikání barev a vlnění obrazu obvyklé při přehrávání VHS kazet.

Zaměřujeme se na maximální kvalitu videa, po převedení záznamu jej tedy rovnou neodevzdáváme jak je obvyklé, ale kompletně ho upravíme: uděláme DIGITÁLNÍ REMASTER OBRAZU nově s pomocí UMĚLÉ INTELIGENCE, jde o unikátní a časově náročnou metodu, která převedené video zbaví obrazového šumu, výrazně jej vylepší a provede upscale (zvýšení rozlišení) videa na úroveň Full HD (1080p) . Výsledky jsou i u horších záznamů překvapivě dobré. Ukázku si můžete prohlédnout v níže uvedeném videu. Dále provedeme ořez okrajů, doostření, vystříhání hluchých částí, úpravu hlasitosti, odstranění zvukového šumu. Vaše videokazety kazety VHS ale i ostatní formáty tak zdigitalizujeme v nejlepší možné kvalitě.

Cena převodu je následující: Příprava zakázky: 200.- Kč a dále 200.- Kč za každou hodinu záznamu.  V ceně je přepis videozáznamu do digitální podoby i kompletní úprava převedeného videa. Video obdržíte ve formátu mp4 via permanent link, odkud si jej budete moci kdykoliv stáhnout. Na přání je též možné video nahrát na USB flash, externí disk nebo vypálit na DVD. Standardní zakázka bývá hotova do týdne.

Kazety prosím zasílejte poštou nebo Zásilkovnou na adresu: Milan Ševčík, Luční 1189, Sezimovo Ústí, 39102, nebo do Z-BOXU Sezimovo Ústí, Rudé armády 1078, v zásilce uveďte mailovou adresu, tel. kontakt na vás a adresu (případně Zásilkovnu) kam budete chtít kazety vrátit. Po dokončení převodu vám přijde informace o celkové délce převedeného záznamu, ceně a čísle účtu. Obratem po uhrazení vám zašleme odkaz ke stažení zdigitalizovaného videa přes www.uschovna.cz . Kazety vám poté pošleme poštou či Zásilkovnou zpět. Kazety je též možné zanést osobně na adresu Luční 1189, Sezimovo Ústí ve všední dny 10-16 hod., před tím prosím volejte 602470030.

For more info, please write to: info@videosevcik.cz or call tel .: +420 602470030

Reálná ukázka zdigitalizovaného videa VHS s následným vylepšením DIGITÁLNÍM REMASTEREM: