kazety_home2_new4

We would like to offer převod videokazet VHS, ale také S-VHS, VHS-C, video8, Hi8, Digital8 a miniDV do digitální podoby vhodné k přehrávání na počítači a moderních televizích z disku, USB flash nebo DVD.
Máme k dispozici profesionální přístroje a korektor časové základny (Time Base Corrector), který odstraňuje blikání barev a vlnění obrazu obvyklé při přehrávání VHS kazet.

Zaměřujeme se na maximální kvalitu videa, po převedení záznamu jej tedy rovnou neodevzdáváme jak je obvyklé, ale kompletně ho upravíme: uděláme DIGITÁLNÍ REMASTER OBRAZU, jde o novou, unikátní a časově náročnou metodu, která převedené video zbaví obrazového šumu a výrazně jej vylepší. Výsledky jsou i u horších záznamů překvapivě dobré. Ukázku si můžete prohlédnout v níže uvedeném videu. Dále provedeme ořez okrajů, vyvážení bílé barvy, korekci jasu a kontrastu, doostření, vystříhání hluchých částí, úpravu hlasitosti, odstranění zvukového šumu. Vaše videokazety kazety VHS ale i ostatní formáty tak zdigitalizujeme v nejlepší možné kvalitě.

The transfer price is 200.- Kč za hodinu záznamu . V ceně je přepis videozáznamu do digitální podoby i kompletní úprava převedeného videa. Video obdržíte ve formátu mp4 via permanent link, odkud si jej budete moci kdykoliv stáhnout. Na přání je též možné video nahrát na USB flash, externí disk nebo vypálit na DVD. Zakázka bývá hotova do 3 dnů od doručení kazet.

Kazety prosím zasílejte buď poštou na adresu: Milan Ševčík, Luční 1189, Sezimovo Ústí, 39102 nebo Zásilkovnou (doporučujeme, cena pouze 65.- Kč) na výdejní místo KM-PRONA, Chýnovská 1329, Tábor jako příjemce zadejte: Milan Ševčík, tel.: 602470030, mail: info@videosevcik.cz .

V zásilce uveďte prosím mailovou adresu, tel. kontakt na vás a adresu nebo výdejní místo Zásilkovny, kam chcete kazety vrátit. Po dokončení přepisu vám přijde zpráva s informací o celkové délce převedeného videa, částkou k úhradě a číslo účtu. Po uhrazení vám obratem přijde odkaz ke stažení zdigitalizovaného videa přes www.uschovna.cz . Kazety vám poté zašleme zpět.
For more info, please write to: info@videosevcik.cz or call tel .: +420 602470030

Reálná ukázka zdigitalizovaného videa VHS s následným vylepšením DIGITÁLNÍM REMASTEREM: