Převod a digitalizace videokazet VHS. Profesionální převod VHS kazet do formátu mp4. Remaster - vylepšení záznamu. Video na DVD, USB flash.

Dovolujeme si vám nabídnout digitalizaci - převod videokazet VHS, ale také kamerových kazet VHS-C, video8, Hi8, Digital8, miniDV a S-VHS do digitální podoby vhodné k přehrávání na počítači a moderních televizích z disku, USB flash nebo DVD. Používáme profesionální přístroje a korektor časové základny (Time Base Corrector), který odstraňuje blikání barev a vlnění obrazu obvyklé při přehrávání VHS kazet.

DIGITÁLNÍ REMASTER OBRAZU 

Zaměřujeme se na maximální kvalitu videa, po převedení záznamu jej tedy rovnou neodevzdáváme jak je obvyklé, ale kompletně ho upravíme: uděláme DIGITÁLNÍ REMASTER OBRAZU nově s pomocí UMĚLÉ INTELIGENCE, jde o unikátní a časově náročnou metodu, která převedené video zbaví obrazového šumu, výrazně jej vylepší a provede upscale (zvýšení rozlišení) videa na úroveň Full HD (1080p) . Výsledky jsou i u horších záznamů překvapivě dobré. Ukázku si můžete prohlédnout v níže uvedeném videu. Dále ořízneme roztřepené okraje, vystříháme prázdné části, upravíme hlasitost a odstraníme zvukový šum. Vaše videokazety VHS ale i ostatní formáty tak zdigitalizujeme v nejlepší možné kvalitě.

CENA DIGITALIZACE VHS

Cena digitalizace kazet je následující: Příprava zakázky: 200.- Kč a dále 200.- Kč za každou hodinu záznamu.  V ceně je převod videozáznamu do digitální podoby i kompletní úprava převedeného videa. Video obdržíte ve formátu mp4 formou trvalého odkazu, odkud si jej budete moci kdykoliv stáhnout. Na přání je též možné video nahrát na USB flash, externí disk nebo vypálit na DVD. Standardní zakázka bývá hotova do 3 dnů, větší do týdne. Pokud jsou na kazetě nahrané i filmy a výslovně si to nepřejete, tak je nepřevádíme a do ceny se tedy nezapočítávají.

JAK NÁM KAZETY DORUČÍTE

Kazety prosím zasílejte poštou nebo Zásilkovnou na adresu: Milan Ševčík, Luční 1189, Sezimovo Ústí, 39102, nebo do Z-BOXU Sezimovo Ústí, Rudé armády 1078, v zásilce uveďte mailovou adresu, tel. kontakt na vás a adresu (případně Zásilkovnu) kam budete chtít kazety vrátit. Po dokončení převodu vám přijde informace o celkové délce převedeného záznamu, ceně a čísle účtu. Obratem po uhrazení vám zašleme odkaz ke stažení zdigitalizovaného videa přes www.uschovna.cz . Kazety vám poté pošleme poštou či Zásilkovnou zpět. Kazety též můžete zanést osobně na adresu Luční 1189, Sezimovo Ústí ve všední dny 10-16 hod., před tím prosím volejte 602470030.

Pro další info pište, prosím, na mail: info@videosevcik.cz nebo volejte tel.: +420 602470030

! 1. 5. 2024 AKTUALITA - rozšířili jsme kapacity, aktuálně jsme schopni zakázku kompletně zpracovat do 3 dnů od doručení kazet !

UKÁZKA DIGITALIZACE VHS

Reálná ukázka zdigitalizovaného videa VHS s následným vylepšením DIGITÁLNÍM REMASTEREM: