kazety_home2_new4

Dovolujeme si vám nabídnout převod videokazet VHS, ale také S-VHS, VHS-C, video8, Hi8, Digital8 a miniDV do digitální podoby vhodné k přehrávání na počítači a moderních televizích z disku, USB flash nebo DVD.
Máme k dispozici profesionální přístroje a korektor časové základny (Time Base Corrector), který odstraňuje blikání barev a vlnění obrazu obvyklé při přehrávání VHS kazet.

Zaměřujeme se na maximální kvalitu videa, po převedení záznamu jej tedy rovnou neodevzdáváme jak je obvyklé, ale kompletně ho upravíme: uděláme DIGITÁLNÍ REMASTER OBRAZU, jde o novou, unikátní a časově náročnou metodu, která převedené video zbaví obrazového šumu a výrazně jej vylepší. Výsledky jsou i u horších záznamů překvapivě dobré. Ukázku si můžete prohlédnout v níže uvedeném videu. Dále provedeme ořez okrajů, vyvážení bílé barvy, korekci jasu a kontrastu, doostření, vystříhání hluchých částí, úpravu hlasitosti, odstranění zvukového šumu. Vaše videokazety kazety VHS ale i ostatní formáty tak zdigitalizujeme v nejlepší možné kvalitě.

Cena převodu je 200.- Kč za hodinu záznamu . V ceně je přepis videozáznamu do digitální podoby i kompletní úprava převedeného videa. Video obdržíte ve formátu mp4 formou trvalého odkazu, odkud si jej budete moci kdykoliv stáhnout. Na přání je též možné video nahrát na USB flash, externí disk nebo vypálit na DVD. Zakázka bývá hotova do 3 dnů od doručení kazet.

Kazety prosím zasílejte poštou na adresu: Milan Ševčík, Luční 1189, Sezimovo Ústí, 39102 , v zásilce uveďte mailovou adresu a tel. kontakt na vás. Do hodiny od dokončení přepisu vám přijde odkaz ke stažení zdigitalizovaného videa přes www.uschovna.cz . Kazety vám poté zašleme zpět.

Pro další info pište, prosím, na mail: info@videosevcik.cz nebo volejte tel.: +420 602470030

Reálná ukázka zdigitalizovaného videa VHS s následným vylepšením DIGITÁLNÍM REMASTEREM: