Vážené studentky, vážení studenti,
dovolujeme si Vám nabídnout natočení videozáznamu a pořízení digitálních fotografií z Vašeho maturitního plesu.
1) VIDEOZÁZNAM PLESU
Celý ples je natočen dvěma kameramany Full Frame zrcadlovkami s použitím filmových technik (výměnné objektivy s velkou světelností, steadicam, kamerová jízda). Jeden kameraman natáčí celkové záběry z pódia, druhý se pohybuje na sále. Záznam je pak prostříháván z obou kamer. Efektní zejména u nástupu, předtančení, půlnočního překvapení atd. V ceně je kompletní zpracování – sestřih, doplnění průběžnými videoklipy, titulky a obrazovými filtry a také výroba hlavního plesového videoklipu, kde je ve zkratce zachycen celý průběh plesu. Vybraná videa z plesu - videoklip, nástup, půlnočko zveřejníme na internetu, můžete je tak sdílet se svými známými a přáteli.
2) FOTOGRAFIE Z PLESU
Fotografujeme Full Frame zrcadlovkami Canon s využitím vysoce světelných objektivů řady L. Fotograf je vám k dispozici po celou dobu plesu - nafotí oficiální program, volnou zábavu, backstage, dle přání skupinky s přáteli, rodiči atd. V ceně je i kompletní zpracování fotografií (úpravy kontrastu, jasu, pleťových barev, vyvážení bílé, ořez, retuš). Fotografie z plesu, obdržíte v elektronické podobě bez vodoznaku v maximální kvalitě, zašleme vám trvalý internetový odkaz, kde si fotografie budete moci kdykoliv stáhnout. Fotografií je 500 - 700, v týdnu po plese publikujeme na Facebooku výběr 200 - 300 fotografií: www.fb.com/videosevcik
3) MATURITNÍ VIDEO
Výroba školního videoklipu nebo hraného dokumentu dle připraveného scénáře viz. Naše stránky nebo prezentace na YouTube. Zahrnuje vícehodinové natáčení, sestřih, přípravu klipu pro vysílání na projekci při plese. Rádi vám zdarma pomůžeme s případným doladěním scénáře! Po natáčení vám sestříháme zdarma minutový trailer - který funguje jako perfektní videopozvánka na maturák 🙂 Videoklip den po plese publikujeme v plné kvalitě 4K na internetu.

Každým rokem využívají našich služeb desítky, dle ohlasů, plně spokojených maturitních tříd. Věříme, že se jimi stanete i Vy 😉 !